Menu Zamknij

Moje cele na czerwiec

cele czerwiec
Cześć,

Maj był dla mnie miesiącem przemyśleń. Nie tylko bardzo dużo się wydarzyło w moim życiu w maju, ale też kończą mi się studia i muszę zastanowić się nad swoją przyszłością i tym, co chcę robić po obronach.

Mój pierwotny plan nie wypalił. Dlatego muszę spojrzeć prawdzie w oczy i opracować nowy plan. To trochę przerażająca perspektywa, bo stoję na jednym z większych rozdroży w moim życiu i od tego jaką drogę wybiorę, prawdopodobnie będzie zależało całe moje życie.

Zastanawiałem się też nad tym, co się stanie z tym blogiem. Czy dalej chcę prowadzić MARZENIA W CELE? Pomimo tego, że kocham to robić, to kosztuje mnie on naprawdę sporo czasu i energii. Czasu i energii, których mogę wkrótce nie mieć.

W ramach tych majowych przemyśleń, wpadłem na kilka pomysłów. Cześć zdradzę Ci już dzisiaj, a część poznasz dopiero później. Jednym z tych pomysłów jest właśnie ten artykuł.

Co w tym artykule takiego szczególnego?

Ten artykuł będzie pierwszym z cyklu artykułów: Moje cele na …, w których będę Wam opowiadał o tym jakie mam cele na dany miesiąc oraz jaki nawyk chcę wprowadzić do swojego życia lub z jakiego chcę zrezygnować. Jeżeli zobaczę pozytywne efekty tego nawyku zostawiam go sobie na dłużej 🙂

To będzie jakaś forma publicznej deklaracji celów, która powinna mi dać potężnego kopa motywacyjnego, a Wam pokazać, że rzeczywiście robię to o czym piszę. Przed Wami będzie trudniej mi się wyłgać 😛

 

MOJE CELE NA CZERWIEC

Cel nr 1

Nowy cykl artykułów pt. ,,Balkonowe rozmowy”. Napisałem już kilka przykładowych odcinków i powiem Wam, że jestem nimi mocno zajarany. Te artykuły będą w formie dialogów i będą próbowały poruszyć jakąś ważną prawdę życiową. Bardzo, ale to bardzo przyjemnie mi się je pisze 🙂

Cel nr 2

Razem ze znajomymi planuję zrobić 50 km na rolkach. To więcej niż maraton! Te 50 km, to wyzwanie zarówno dla moich umiejętności rolkarskich, jak i kondycji. Ostatnio jak zrobiłem 34 km, to następnego dnia nie mogłem chodzić i miałem spore otarcia na kostkach. Na rolki nie mogłem wsiąść przez tydzień. Tym razem przygotuję się lepiej!

cele czerwiec

Cel nr 3

Zamierzam stworzyć specjalną stronę z marzeniami jakie udało mi się spełnić. Jeszcze do końca nie wiem, jak ona będzie wyglądała, ale chcę Wam pokazać, że te metody o których możecie przeczytać na blogu, nie są wyssane z palca, a ja rzeczywiście je przetestowałem i sprawdziłem na sobie jak działają.

Moje mniejsze cele na czerwiec

  1. Zdać wszystkie egzaminy w czerwcu (zarówno na SGH jak i UW)
  2. Przeczytać dwie książki dla relaksu
  3. Ugotować 4 dania, których jeszcze nie robiłem
  4. Zbudować miesięczny harmonogram odżywiania (obecnie mam 3 tygodniowy)

 

MIESIĄC BEZ/MIESIĄC Z

 

W czerwcu będę próbował wprowadzić nawyk codziennego picia wody. Mam w planach pić jej co najmniej 2 litry dziennie. Dlaczego to robię?

Pomijając już zdrowotne aspekty picia wody. Chcę sprawdzić teorie o tym jak woda wpływa na sen i energię. Chcę sprawdzić czy naturalnie zacznę budzić się wcześniej i czy będę miał więcej energii w ciągu dnia.

Nie mogę się doczekać tego wyzwania 🙂

Co o tym myślicie?

Jeżeli chcecie zobaczyć, jak realizuję te cele, to polubcie fanpage marzenia w cele. Będę tam wrzucał zdjęcia z realizacji moich celów na czerwiec.

Wiem, że często Wam tego nie mówię, ale wysyłajcie do mnie emaile lub wiadomości na facebooku. Potrzebuję widzieć, że to co robię ma jakiś sens i komuś się przydaje.

Dajcie mi też znać, czy taka formuła się Wam podoba, czy dodalibyście coś lub usunęli. Chętnie posłucham Waszych komentarzy. Nawet tych negatywnych 🙂

Pzdr,

Dawid

Daj sobie pomóc – messengerowe wyzwanie ,,14 dni do zrealizowania własnego celu”

Jeśli chcesz sprawić by ten rok był wyjątkowy i by był, jak żaden poprzedni, to musisz dodać coś nowego do swojego planowania i spróbować czegoś, czego do tej pory nie robiłaś. Inaczej efekty będziesz miała takie same, jak co roku. Dlatego zapisz się na bezpłatne wyzwanie ,,14 dni do zrealizowania własnego celu”.

Wyzwanie jest przeniesieniem teorii realizowania celów do życiowej praktyki. Będziesz codziennie dostawał/a krótką wiadomość na facebooku z jakąś wskazówką odnośnie realizowania celów, działania, motywowania się i jednocześnie dostaniesz kopa w tyłek do działania.

marzeniawcele

Powiązane Wpisy

Dobra treść? Daj like'a :-)

Przeczytaj poprzedni wpis:
Moja słodko-gorzka porażka. Rok walki z siłownią

Cześć, W tym artykule chcę Wam pokazać moją słodko-gorzką porażkę, którą poniosłem w walce o zwiększenie mojej masy mięśniowej i...

Zamknij