Menu Zamknij

Cześć,

Na tej stronie znajdziesz listę bezpłatnych materiałów i narzędzi gotowych do pobrania. Jeżeli któreś Ci się spodoba, to zapisz się na mój newsletter, by otrzymać klucze do skarbca z wszystkimi tymi narzędziami. Z tej strony ich nie pobierzesz  🙂

Narzędzia – dostępne po zapisaniu się na newsletter

Tabela Celów – W tym pliku znajdziesz przykładowe cele wraz z krokami jakie trzeba wykonać by je wypełnić. Dodatkowo różne tabelki mierzą stopień realizacji danego celu. Włącz możliwość edytowania pliku by móc przeczytać moje komentarze.

Jak spakować się na Eurotripa? – W tym pliku znajdziesz moją checklistę rzeczy, które pakuję za każdym razem jak wyjeżdżam w podróż. Szerzej opisałem ją w artykule Jak zorganizować Eurotripa?

Ebooki – dostępne po zapisaniu się na newsletter

Jak w końcu zrealizować postanowienia?

Poradnik – Jak tanio podróżować?

tanie podróżownaie
życzenia świąteczne

Pobierasz?

Zapisz się na newsletter i pobierz te wszystkie rzeczy. Szanuję Twoją prywatność i nie wysyłam SPAMU 🙂

a

 

Daj sobie pomóc – messengerowe wyzwanie ,,14 dni do zrealizowania własnego celu”

Jeśli chcesz sprawić by ten rok był wyjątkowy i by był, jak żaden poprzedni, to musisz dodać coś nowego do swojego planowania i spróbować czegoś, czego do tej pory nie robiłaś. Inaczej efekty będziesz miała takie same, jak co roku. Dlatego zapisz się na bezpłatne wyzwanie ,,14 dni do zrealizowania własnego celu”.

Wyzwanie jest przeniesieniem teorii realizowania celów do życiowej praktyki. Będziesz codziennie dostawał/a krótką wiadomość na facebooku z jakąś wskazówką odnośnie realizowania celów, działania, motywowania się i jednocześnie dostaniesz kopa w tyłek do działania.

marzeniawcele

Dobra treść? Daj like'a :-)