Menu Zamknij

Cześć!

Wpadłeś na tę stronę, bo chcesz się ze mną skontaktować i o czymś porozmawiać. Zanim jednak do mnie napiszesz mam do Ciebie małą prośbę.

Ponieważ wszyscy mamy ograniczoną liczbę godzin w ciągu doby, to chciałbym żebyś przed napisaniem do mnie wiadomości upewnił się, że jest ona zrozumiała i że zawiera znaki interpunkcyjne. Sprawdź też czy przypadkiem nie znajdziesz swojej odpowiedzi w moich wcześniejszych wpisach – Spis Treści.

Gdybyś miał pomysł na artykuł, propozycję współpracy lub chciał mnie zapewnić, że to co robię ma dla kogoś znaczenie – to nie krępuj się i śmiało pisz. Odpowiem najszybciej jak będę mógł.

Na koniec, chciałbym Ci podziękować, że jesteś jednym z Moich Czytelników. To naprawdę dużo dla mnie znaczy. Dziękuję! 🙂

Możesz napisać do mnie na adres kontakt@marzeniawcele.pl lub wypełnić formularz kontaktowy. Jak wolisz 🙂

Daj sobie pomóc – messengerowe wyzwanie ,,14 dni do zrealizowania własnego celu”

Jeśli chcesz sprawić by ten rok był wyjątkowy i by był, jak żaden poprzedni, to musisz dodać coś nowego do swojego planowania i spróbować czegoś, czego do tej pory nie robiłaś. Inaczej efekty będziesz miała takie same, jak co roku. Dlatego zapisz się na bezpłatne wyzwanie ,,14 dni do zrealizowania własnego celu”.

Wyzwanie jest przeniesieniem teorii realizowania celów do życiowej praktyki. Będziesz codziennie dostawał/a krótką wiadomość na facebooku z jakąś wskazówką odnośnie realizowania celów, działania, motywowania się i jednocześnie dostaniesz kopa w tyłek do działania.

marzeniawcele

Dobra treść? Daj like'a :-)