Menu Zamknij

Cześć,o mnie

Jestem Dawid i …

Nie stoi za mną żadna cudowna historia.

Nie usłyszycie, jak to wyrwałem się z biedy i stałem bogaty. Nie powiem Wam, jak macie zarobić milion.

Nie usłyszycie, jak to byłem nieuleczalnie chory i zdałem sobie sprawę, że każdy dzień to dar, który trzeba wykorzystać do samego końca.

Nie usłyszycie, jak to całe życie przeleżałem na kanapie, aż pewnego dnia postanowiłem wstać i to zacząć działać.

Nie usłyszycie, jak to byłem spłukany i zadłużony na 100 tys. zł, by wreszcie wziąć się za swoje finanse i wyjść z długów.

Nie usłyszycie, jak to w rok schudłem o 50 kg i wyrzeźbiłem 6-paka oraz mięśnie, na których widok wszystkie kobiety wydawałyby ochy i achy.

Moja historia jest bardzo prosta. Zwyczajna. Nie ma w niej nic niezwykłego.

Jestem zwyczajnym kolesiem, który stara się robić niezwykłe rzeczy. Który chce nadać swojemu życiu sens i który chce spełnić swoje marzenia. Wszystkie! I robi to konsekwentnie i z determinacją.

Ot, jestem kimś, kto zawsze bujał w chmurach. Kimś, kto czytał książki o przygodach innych ludzi, ich sukcesach i tym jak czasami ratowali świat. I sam tego zapragnął.

Jesteś tu pierwszy raz? To najlepiej zacznij czytać blog >>> TUTAJ <<<

Założyłem tego bloga z pasji. Z pasji, nie tylko do spełniania życzeń, ale także do pisania i marketingu online. Pisanie o tym, w jaki sposób można spełnić swoje marzenia i przy okazji rozwinąć się jako człowiek, daje mi sporo satysfakcji.

Jeżeli podoba Ci się tematyka mojego bloga i chciałbyś dowiedzieć się jak spełnić swoje marzenia to zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter lub do polubienia mojego fanpage ,,Marzenia w cele”. Obiecuję, że będę wysyłał tylko przydatne informacje, a także od czasu do czasu stworzone przeze mnie narzędzia.

Na koniec chciałbym, żebyś wiedział jedno:

Nie jestem żadnym mistrzem spełniania marzeń (tym są dżinny). Opisane przeze mnie metody działają przynajmniej w jednym przypadku – moim. Dlatego nie piszę do Ciebie z perspektywy wszystko wiedzącego coacha. Chcę się z Tobą podzielić tymi rzeczami,które pomogły mi się rozwinąć i osiągnąć moje cele.

O czym jest blog?

W naszym codziennym życiu nie zastanawiamy się nad sprawami dla nas najważniejszymi. Rzadko kiedy poświęcamy im uwagę i jako skutek takiego zachowania nasze marzenia często są zaniedbane i przekładane na ”jutro”. Niestety, z przekładaniem jest tylko jeden problem – te ”jutro” na które czekamy nigdy nie nadejdzie.

Dlaczego?

Ponieważ ”jutro” symbolizuje czas kiedy będziemy mieli idealne warunki do realizacji naszych marzeń. Tzn. dużo wolnego czasu, pieniędzy, świętego spokoju i będziemy pełni energii.

Takie warunki w przyrodzie nie istnieją Zawsze znajdą się zadania, które są pilne i które trzeba zrobić na wczoraj.

Może to być praca, obowiązki rodzicielskie czy psujący się samochód. Jeżeli chcesz spełnić swoje marzenia jest tylko jedne wyjście.  Zacznij spełniać swoje marzenia Tu i Teraz!

Hasłem mojego bloga jest: Zamień swoje marzenia w realne i możliwe do osiągnięcia cele, osiągnij wolność finansową i żyj z pasją Wokół tych tematów będzie się skupiał mój blog.

Mam do Ciebie dużą prośbę!

Jeżeli znajdziesz coś wartościowego na moim blogu, coś co pomoże Ci choćby w małym stopniu to napisz do mnie! Dodasz mi tym skrzydeł i pokażesz, że moja praca nie idzie na marne.

Daj sobie pomóc – messengerowe wyzwanie ,,14 dni do zrealizowania własnego celu”

Jeśli chcesz sprawić by ten rok był wyjątkowy i by był, jak żaden poprzedni, to musisz dodać coś nowego do swojego planowania i spróbować czegoś, czego do tej pory nie robiłaś. Inaczej efekty będziesz miała takie same, jak co roku. Dlatego zapisz się na bezpłatne wyzwanie ,,14 dni do zrealizowania własnego celu”.

Wyzwanie jest przeniesieniem teorii realizowania celów do życiowej praktyki. Będziesz codziennie dostawał/a krótką wiadomość na facebooku z jakąś wskazówką odnośnie realizowania celów, działania, motywowania się i jednocześnie dostaniesz kopa w tyłek do działania.

marzeniawcele

Dobra treść? Daj like'a :-)