O blogu

O czym jest blog? To ja xD

 

W naszym codziennym życiu nie zastanawiamy się nad sprawami dla nas najważniejszymi. Rzadko kiedy poświęcamy im uwagę i jako skutek takiego zachowania nasze marzenia często są zaniedbane i przekładane na ”jutro”. Niestety, z przekładaniem jest tylko jeden problem – te ”jutro” na które czekamy nigdy nie nadejdzie. Dlaczego?

Ponieważ ”jutro” symbolizuje czas kiedy będziemy mieli idealne warunki do realizacji naszych marzeń. Tzn. dużo wolnego czasu, pieniędzy, świętego spokoju i będziemy pełni energii.

Takie warunki w przyrodzie nie istnieją Zawsze znajdą się zadania, które są pilne i które trzeba zrobić na wczoraj. Może to być praca, obowiązki rodzicielskie czy psujący się samochód. Jeżeli chcesz spełnić swoje marzenia jest tylko jedne wyjście.  Zacznij spełniać swoje marzenia Tu i Teraz!

Hasłem mojego bloga jest: Zamień swoje marzenia w realne i możliwe do osiągnięcia cele, osiągnij wolność finansową i żyj z pasją Wokół tych tematów będzie się skupiał mój blog.

Jesteś tu pierwszy raz? To najlepiej zacznij czytać blog >>> TUTAJ <<<

Czytając mojego bloga dowiesz się między innymi:
  1. Jak zidentyfikować prawdziwe marzenia. Co chcesz w życiu osiągnąć?
  2. W jaki sposób przekształcić marzenia w realne i możliwe do osiągnięcia cele?
  3. Jakie metody sprawdzają się w systematycznej pracy nad marzeniami oraz nad samym sobą?
  4. Jak zwiększyć swoją produktywność, tak aby realizować marzenia w określonym przez Ciebie terminie?
  5. Czym jest wolność finansowa? Jak ją osiągnąć? Jak sprawdzić czy jestem na dobrej drodze do osiągnięcia wolności finansowej?
  6. Jak odnaleźć swoją pasję? Jak ją rozwijać oraz w jaki sposób na niej zarabiać?

Odpowiedzi na powyższe pytania będą stanowiły fundament mojego bloga. Dodatkowo będę również pisał o moich pasjach, czyli  o samodoskonaleniu, blogowaniu oraz zdrowym stylu życia. Postaram się tymi tematami zarazić także i Ciebie. Jeżeli powyższa tematyka wydaje Ci się interesująca to zapraszam do regularnego czytania mojego bloga.

Mam do Ciebie dużą prośbę!

Jeżeli znajdziesz coś wartościowego na moim blogu, coś co pomoże Ci choćby w małym stopniu to napisz do mnie! Dodasz mi tym skrzydeł i pokażesz, że moja praca nie idzie na marne.

 

Kim jesteś blogerze?

 

Cześć, jestem Dawid. Obecnie jestem studentem Finansów, Rachunkowości i Ubezpieczeń na Uniwersytecie Warszawskim (UW) oraz E-biznesu w Szkole Głównej Handlowej (SGH). Na szczęście został mi już tylko ostatni rok 🙂

Założyłem tego bloga z pasji. Moja pasją jest spełnianie marzeń swoich, ale również innych osób. Pisanie o tym, w jaki sposób można spełnić swoje marzenia i przy okazji rozwinąć się jako człowiek sprawia mi sporą przyjemność.

Chcę tylko byś wiedział jedno:

Nie jestem żadnym mistrzem spełniania marzeń (tym są dżinny). Opisane przeze mnie metody działają przynajmniej w jednym przypadku – moim. Dlatego nie piszę do Ciebie z perspektywy wszystko wiedzącego coacha. Chcę się z Tobą podzielić tymi rzeczami,które pomogły mi się rozwinąć i osiągnąć moje cele.

Pobierz darmowe narzędziaMetoda SMART

Jeśli chcesz otrzymywać ode mnie darmowe ebooki (pełna lista tutaj)komplet bezpłatnych arkuszy Excel oraz informację o każdym nowym artykule pojawiającym się na blogu, to zapisz się na mój newsletter. Obiecuję, że nie dostaniesz ode mnie żądnego spamu. Jedynie same konkrety!

To czy moje metody sprawdzą się u Ciebie zależy od Twoich predyspozycji oraz indywidualnych warunków w jakich żyjesz. Jestem tylko człowiekiem i jak każdy będę popełniał większe i mniejsze błędy. Jednak, zawsze staram się z nich wyciągać wnioski i iść dalej.

Dlatego nie traktuj mnie jak wszechwiedzącego guru. Ja nie spełniłem jeszcze wszystkich moich marzeń i dopiero dążę do tego by w swoim życiu zrealizować ich jak najwięcej.

Jeżeli podoba Ci się tematyka mojego bloga i chciałbyś dowiedzieć się jak spełnić swoje marzenia to zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter lub do polubienia mojego fanpage ,,Marzenia w cele”. Obiecuję, że będę wysyłał tylko przydatne informacje, a także od czasu do czasu stworzone przeze mnie narzędzia.