Skarbiec wiedzy

skarbiec

Witaj w skarbcu

 

Skarbiec jest otwarty tylko dla Was – osób, które chcą zrealizować swoje cele i zapisały się do mojej Listy Marzycieli. 

Znajdziesz tutaj wszystkie opublikowane przeze mnie materiały i nawet parę dodatkowych, którymi jeszcze z nikim się nie podzieliłem. Jestem pewien, że  przydzadzą się Tobie w realizowaniu Twoich celów i spełnianiu marzeń 🙂

Z tymi plikami możesz zrobić wszystko, ale miałbym do Ciebie małą prośbę. Jeżeli zechcesz podzielić się nimi z przyjaciółmi to odeślij ich do mnie. Zrobisz mi tym samym bardzo miły prezent 🙂

Wybierz co chcesz:

Jeżeli chcesz pobrać darmowe oferowane przeze mnie narzędzia wystarczy, że klikniesz w poniższe linki. Każde narzędzie będzie szczegółowo opisane w najbliższym czasie na moim blogu oraz ich liczba z czasem będzie rosła.

Tabela Celów – W tym pliku znajdziesz przykładowe cele wraz z krokami jakie trzeba wykonać by je wypełnić. Dodatkowo różne tabelki mierzą stopień realizacji danego celu. Włącz możliwość edytowania pliku by móc przeczytać moje komentarze.

Jak spakować się na Eurotripa? – W tym pliku znajdziesz moją checklistę rzeczy, które pakuję za każdym razem jak wyjeżdżam w podróż. Szerzej opisałem ją w artykule Jak zorganizować Eurotripa?

Darmowy kalkulator wyceniający marzenia. Kliknij by pobrać! – Ten plik pomoże Ci zrobić listę swoich marzeń, wycenić je oraz podać konkretną sumę, której będziesz potrzebował by spełnić swoje marzenia. Więcej przeczytasz w Jak zebrać pieniądze na marzenia? Kilka praktycznych sposobów.

Ebooki:
  1. Jak w końcu zrealizować postanowienia
  2. Metoda SMART. Jak wyznaczać skuteczne cele
  3. Smoothie kompedium wiedzy i przepisy
  4. Jak podróżować za grosze? Praktyczne sposoby
  5. Jak zrealizować cele

tanie podróżownaieżyczenia świątecznejak realizować cele
życzenia świąteczneżyczenia świąteczne