Smoothie przepisy

zdrowe

Cześć,

Jakiś czas temu w moich artykułach poświęconych smoothie obiecałem, że podam Ci moje smoothie przepisy. Poniżej znajdziesz obrazkową galerię części moich przepisów. Każdy z nich jest przepyszny! Gwarantuję 🙂

A jeżeli wolałbyś „smoothie przepisy” w formie tekstowej?

Pobierz darmowego ebooka. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Darmowy ebook ,,Smoothie. Kompendium wiedzy + przepisy!”

smoothie przepisyPobierz darmowego ebooka, w którym zawarłem wszystko co musisz wiedzieć o smoothies. Znajdziesz tam również gotowe przepisy do wydrukowania!

Jak go pobrać?

Wystarczy, że zapiszesz się na newsletter. Oprócz tego ebooka możesz bezpłatnie pobrać także inne ebooki i narzędzia m.in. ebook ,,Jak w końcu zrealizować postanowienia noworoczne?”,,Jak wyznaczać cele metodą SMART? Zwiększ ilość zrealizowanych celów”. Pełną listę darmowych rzeczy do pobrania znajdziesz tutaj.

Interesujesz się zdrowym trybem życia? Polecam Ci jeszcze te artykuły:

 

7 nawyków zdrowego człowieka. Sprawdź, czy je masz!

W tym artykule znajdziesz kilka sposobów na to by przemycić do swojego życia zdrowe nawyki bez zbędnego wysiłku. KLIKNIJ TUTAJ!

Jak prawidłowo siedzieć na tronie?

Czy wiesz, że prawdopodobnie całe życie siedziałeś w nieprawidłowy sposób na tronie? Okazuje się, że mało kto wie, w jakiej pozycji powinno się zrzucać ładunek. Nie żartuję. Sprawdź sam! KLIKNIJ TUTAJ!

Od kebabożercy do wielbiciela smoothies.

Czy chciałbyś zacząć zdrowo się odżywiać? Po przeczytaniu tej historii dostaniesz potężnego motywacyjnego kopa, dzięki któremu wreszcie zadbasz o swoje zdrowie! KLIKNIJ TUTAJ!

Jak zrobić perfekcyjne zielone smoothie?

Trochę Ci zazdroszczę. Ja swoją wiedzę musiałem zdobywać w trudzie i znoju poprzez nieustanne próby. W pocie czoła odkrywałem tajniki robienia perfekcyjnego koktajlu. To właśnie tę wiedzę, którą udało mi się wydrzeć naturze ofiaruję Tobie.  KLIKNIJ TUTAJ!

Zastanawiasz się jak zrobić Smoothie?

Nie ma nic prostszego. Wystarczy, że wykonasz poniższe czynności:

  1. Umyj owoce, warzywa i zieleninę.
  2. Pokrój owoce, warzywa i zieleninę.
  3. Wlej bazę (woda, mleko, jogurt, mleko kokosowe) do blendera (dobry będzie zarówno kielichowy, jak i ręczny).
  4. Wrzuć zieleninę i blendujesz minutę.
  5. Wrzuć owoce i warzywa i blendujesz kolejną minutę lub dwie. W jakiej kolejności wrzucać warzywa i owoce? Od tych z największą ilością miąższu (pomarańcze) do tych najbardziej twardych (marchewka).
  6. Gratulacje! Właśnie zrobiłeś pyszny smoothie. Ciesz się płynnym zdrowiem każdego dnia.

Polubisz mnie na FB? No weź 🙂