Thank you

Witam w gronie moich czytelników 🙂

 

Dziękuje, że zapisałeś się na mój newsletter. Od tej pory każdy nowy opublikowany przeze mnie artykuł dotrze do Ciebie na skrzynkę pocztową. Dodatkowo, czasami do moich subskrybentów i tylko do nich będę wysyłał tajne wiadomości. Mam nadzieję, że mój blog pomoże Ci zrealizować Twoje marzenia.

Narzędzia:

Jeżeli chcesz pobrać darmowe oferowane przeze mnie narzędzia wystarczy, że klikniesz w poniższe linki. Każde narzędzie będzie szczegółowo opisane w najbliższym czasie na moim blogu oraz ich liczba z czasem będzie rosła.

Tabela Celów – W tym pliku znajdziesz przykładowe cele wraz z krokami jakie trzeba wykonać by je wypełnić. Dodatkowo różne tabelki mierzą stopień realizacji danego celu. Włącz możliwość edytowania pliku by móc przeczytać moje komentarze.

Jak zrealizować cele – Dawid Konopka – mini-ebook, który wyjaśnia działanie Tabeli celów na konkretnych przykładach. Pobierz go i zwiększ ilość celów jakie realizujesz w ciągu roku.

Jak spakować się na Eurotripa? – W tym pliku znajdziesz moją checklistę rzeczy, które pakuję za każdym razem jak wyjeżdżam w podróż. Szerzej opisałem ją w artykule Jak zorganizować Eurotripa?

Ebooki:
  1. Jak w końcu zrealizować postanowienia
  2. Metoda SMART. Jak wyznaczać skuteczne cele
  3. Smoothie kompedium wiedzy i przepisy
  4. Poradnik – Jak tanio podróżować?

życzenia świąteczne

jak tanio podróżować?życzenia świąteczne

życzenia świąteczne