Thank you

Witam w gronie moich czytelników 🙂

 

Dziękuje, że zapisałeś się na mój newsletter. Od tej pory, każdy nowy opublikowany przeze mnie artykuł dotrze do Ciebie na skrzynkę pocztową. Dodatkowo, czasami do moich subskrybentów i tylko do nich, będę wysyłał tajne wiadomości. Mam nadzieję, że mój blog pomoże Ci zrealizować Twoje marzenia.

Znajdziesz tutaj wszystkie opublikowane przeze mnie materiały i nawet parę dodatkowych, którymi jeszcze z nikim się nie podzieliłem. Jestem pewien, że  przydzadzą się Tobie w realizowaniu Twoich celów i spełnianiu marzeń 🙂

Z tymi plikami możesz zrobić wszystko, ale miałbym do Ciebie małą prośbę. Jeżeli zechcesz podzielić się nimi z przyjaciółmi, to odeślij ich do mnie. Zrobisz mi tym samym bardzo miły prezent 🙂

Wybierz co chcesz:

Jeżeli chcesz pobrać darmowe oferowane przeze mnie narzędzia wystarczy, że klikniesz w poniższe linki. Każde narzędzie będzie szczegółowo opisane w najbliższym czasie na moim blogu oraz ich liczba z czasem będzie rosła.

Tabela Celów – W tym pliku znajdziesz przykładowe cele wraz z krokami jakie trzeba wykonać by je wypełnić. Dodatkowo różne tabelki mierzą stopień realizacji danego celu. Włącz możliwość edytowania pliku by móc przeczytać moje komentarze.

Jak spakować się na Eurotripa? – W tym pliku znajdziesz moją checklistę rzeczy, które pakuję za każdym razem jak wyjeżdżam w podróż. Szerzej opisałem ją w artykule Jak zorganizować Eurotripa?

Darmowy kalkulator wyceniający marzenia. Kliknij by pobrać! – Ten plik pomoże Ci zrobić listę swoich marzeń, wycenić je oraz podać konkretną sumę, której będziesz potrzebował by spełnić swoje marzenia. Więcej przeczytasz w Jak zebrać pieniądze na marzenia? Kilka praktycznych sposobów.

Ebooki:
  1. Jak w końcu zrealizować postanowienia
  2. Metoda SMART. Jak wyznaczać skuteczne cele
  3. Jak podróżować za grosze? Praktyczne sposoby
  4. Jak zrealizować cele

tanie podróżownaieżyczenia świątecznejak realizować celeżyczenia świąteczne

 

Polubisz mnie na FB? No weź 🙂