Życzenia świąteczne i prezenty pod choinkę

życzenia

Najpierw życzenia

 

Bardzo chciałbym napisać jakieś niebanalne życzenia, które zapamiętałbyś na długo, ale nie mogę. Moje świąteczne życzenia sumują się do dwóch prostych rzeczy, których nie ma sensu komplikować:

Chciałbym życzyć Tobie, nie tylko zdrowych i wesołych świat Bożego Narodzenia, ale także tego byś spędził je ze swoimi najbliższymi. Na te święta odłóż wszystko i skup się tylko na nich. Bo bez nich Twoje życie byłoby puste.

Oczywiście, w moich życzeniach nie może zabraknąć marzeń i celów. Dlatego:

Życzę Ci spełnienia marzeń i zrealizowania wszystkich swoich celów w nadchodzącym roku. Niech rok 2017 będzie rokiem, w którym uda Ci się wytrwać w we wszystkich swoich postanowieniach noworocznych i zrealizować te cele, które mogą zmienić Twoje życie.

Myślę, że wiesz gdzie znaleźć wskazówki dotyczącego tego jak to zrobić 🙂

 

A teraz czas na prezenty 🙂

 

Jak rasowy Święty Mikołaj mam dla Ciebie kilka prezentów. Co to za prezenty? Znajdziesz je poniżej 🙂

Przez ostatnie tygodnie intensywnie pracowałem i stworzyłem kilka ebooków oraz szablonów, które na pewno Cię zainteresują:

Prezent nr 1 – Metoda SMART. Jak zwiększyć skuteczność realizowania swoich celów

życzenia świąteczne

Prezent nr 2 – Postanowienia noworoczne – jak je w końcu zrealizować?

 

życzenia świąteczne

Prezent nr 3 – Wzór Tabeli Celów na 2017

Jeżeli któryś Ci się spodoba, to wystarczy, że zapiszesz się na newsletter i tam dostaniesz możliwość pobrania tych prezentów, które wpadną Ci w oko.

A mój prezent?

 

Na koniec mam do Ciebie prośbę. Jeżeli podoba Ci się to o czym piszę to zrób mi prezent świąteczny i polub fanpage Marzenia w cele. To nie wymaga dużo wysiłku od Ciebie, a dla mnie dużo znaczy. Dzięki temu wiem, że ktoś chce czytać co napisałem.

[efb_likebox fanpage_url=”marzeniawcele” box_width=”1000″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

Polubisz mnie na FB? No weź 🙂