Zapisz się na bezpłatne wyzwanie ,,Zrealizuj swoje cele”!

Najnowsze wpisy – Marzenia w cele

Realizowanie celów nie jest tak trudne jak się wydaje. Zajrzyj niżej po porady i inspiracje 😉

cele

Cele olbrzymy – to big to do!

Jim Rohn powiedział kiedyś:  “Ludzie zazwyczaj przeceniają to, co mogą zrobić w ciągu roku, a nie doceniają tego, co mogą osiągnąć w ciągu dziesięciu lat.”  Mam nadzieję,…
Czytaj więcej
1 2 3 4 5 7 8 9 10

Zapisz się na bezpłatne 14-dniowe wyzwanie ,,Zrealizuj swoje cele”!

Otrzymasz ebooka ,,Jak zrealizować swoje cele”, który wprowadzi Cię w świat celów, motywacyjnych tricków i sposobów na pokonanie lenia ;-). Znajdziesz w nim m.in. artykuły o:
skutecznych metodach realizacji celów,,
– motywacji,
produktywności,
– pozytywnym podejściu do życia.

Wyzwanie pomoże Ci w systematycznym realizowaniu swoich celów i marzeń 😉

marzenia w cele

Odważysz się je podjąć?

Więcej o wyzwaniu Marzenia w cele:

Cześć!

Jeśli się zapiszesz, to przez następne 14 dni będziesz codziennie dostawał wiadomość w messengerze. W tej wiadomości dostaniesz za każdym razem inną poradę odnośnie realizowania swoich celów oraz dostaniesz materiały, które pomogą Ci rozszerzyć dany temat..

Dodanie jednego prostego zadania do Twojej codzienności przez 2 tygodnie, nie zajmie Ci dużo czasu, a da Ci więcej energii do działania oraz wspomoże Twoją walkę o lepsze życie 🙂

Mam nadzieję, że dzięki temu pomyślisz, że realizowanie swoich celów i marzeń niekoniecznie musi być tak trudne do wprowadzenia, jak się wszystkim wydaje.

Ebooka wraz z innymi materiałami dostaniesz w ostatnim dniu wyzwania, jako dodatkową motywację. Zamienisz marzenia w cele !