Kim jesteś blogerze? Czyli parę słów o blogu

Cześć,o mnie

Jestem Dawid i …

Nie stoi za mną żadna cudowna historia.

Nie usłyszycie, jak to wyrwałem się z biedy i stałem bogaty. Nie powiem Wam, jak macie zarobić milion.

Nie usłyszycie, jak to byłem nieuleczalnie chory i zdałem sobie sprawę, że każdy dzień to dar, który trzeba wykorzystać do samego końca.

Nie usłyszycie, jak to całe życie przeleżałem na kanapie, aż pewnego dnia postanowiłem wstać i to zacząć działać.

Nie usłyszycie, jak to byłem spłukany i zadłużony na 100 tys. zł, by wreszcie wziąć się za swoje finanse i wyjść z długów.

Nie usłyszycie, jak to w rok schudłem o 50 kg i wyrzeźbiłem 6-paka oraz mięśnie, na których widok wszystkie kobiety wydawałyby ochy i achy.

Moja historia jest bardzo prosta. Zwyczajna. Nie ma w niej nic niezwykłego.

Jestem zwyczajnym kolesiem, który stara się robić niezwykłe rzeczy. Który chce nadać swojemu życiu sens i który chce spełnić swoje marzenia. Wszystkie! I robi to konsekwentnie i z determinacją.

Ot, jestem kimś, kto zawsze bujał w chmurach. Kimś, kto czytał książki o przygodach innych ludzi, ich sukcesach i tym jak czasami ratowali świat. I sam tego zapragnął.

Założyłem tego bloga z pasji. Z pasji, nie tylko do spełniania życzeń, ale także do pisania i marketingu online. Pisanie o tym, w jaki sposób można spełnić swoje marzenia i przy okazji rozwinąć się jako człowiek, daje mi sporo satysfakcji.

Jeżeli podoba Ci się tematyka mojego bloga i chciałbyś dowiedzieć się jak spełnić swoje marzenia to zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter lub do polubienia mojego fanpage ,,Marzenia w cele”. Obiecuję, że będę wysyłał tylko przydatne informacje, a także od czasu do czasu stworzone przeze mnie narzędzia.

Na koniec chciałbym, żebyś wiedział jedno:

Nie jestem żadnym mistrzem spełniania marzeń (tym są dżinny). Opisane przeze mnie metody działają przynajmniej w jednym przypadku – moim. Dlatego nie piszę do Ciebie z perspektywy wszystko wiedzącego coacha. Chcę się z Tobą podzielić tymi rzeczami,które pomogły mi się rozwinąć i osiągnąć moje cele.

O czym jest blog?

W naszym codziennym życiu nie zastanawiamy się nad sprawami dla nas najważniejszymi. Rzadko kiedy poświęcamy im uwagę i jako skutek takiego zachowania nasze marzenia często są zaniedbane i przekładane na ”jutro”. Niestety, z przekładaniem jest tylko jeden problem – te ”jutro” na które czekamy nigdy nie nadejdzie.

Dlaczego?

Ponieważ ”jutro” symbolizuje czas kiedy będziemy mieli idealne warunki do realizacji naszych marzeń. Tzn. dużo wolnego czasu, pieniędzy, świętego spokoju i będziemy pełni energii.

Takie warunki w przyrodzie nie istnieją Zawsze znajdą się zadania, które są pilne i które trzeba zrobić na wczoraj.

Może to być praca, obowiązki rodzicielskie czy psujący się samochód. Jeżeli chcesz spełnić swoje marzenia jest tylko jedne wyjście.  Zacznij spełniać swoje marzenia Tu i Teraz!

Hasłem mojego bloga jest: Zamień swoje marzenia w realne i możliwe do osiągnięcia cele, osiągnij wolność finansową i żyj z pasją Wokół tych tematów będzie się skupiał mój blog.

Mam do Ciebie dużą prośbę!

Jeżeli znajdziesz coś wartościowego na moim blogu, coś co pomoże Ci choćby w małym stopniu to napisz do mnie! Dodasz mi tym skrzydeł i pokażesz, że moja praca nie idzie na marne.