Thank you

Witam w gronie moich czytelników 🙂

Dziękuje, że zapisałeś się na mój newsletter. Od tej pory, każdy nowy opublikowany przeze mnie artykuł dotrze do Ciebie na skrzynkę pocztową. Dodatkowo, czasami do moich subskrybentów i tylko do nich, będę wysyłał tajne wiadomości. Mam nadzieję, że mój blog pomoże Ci zrealizować Twoje marzenia.

Znajdziesz tutaj wszystkie opublikowane przeze mnie materiały i nawet parę dodatkowych, którymi jeszcze z nikim się nie podzieliłem. Jestem pewien, że  przydzadzą się Tobie w realizowaniu Twoich celów i spełnianiu marzeń 🙂

Z tymi plikami możesz zrobić wszystko, ale miałbym do Ciebie małą prośbę. Jeżeli zechcesz podzielić się nimi z przyjaciółmi, to odeślij ich do mnie. Zrobisz mi tym samym bardzo miły prezent 🙂

Ściągaj, co chcesz 🙂

Jeżeli chcesz pobrać darmowe oferowane przeze mnie narzędzia wystarczy, że klikniesz w poniższe linki. Każde narzędzie będzie szczegółowo opisane w najbliższym czasie na moim blogu oraz ich liczba z czasem będzie rosła.

Tabela Celów – W tym pliku znajdziesz przykładowe cele wraz z krokami jakie trzeba wykonać by je wypełnić. Dodatkowo różne tabelki mierzą stopień realizacji danego celu. Włącz możliwość edytowania pliku by móc przeczytać moje komentarze.

Jak spakować się na Eurotripa? – W tym pliku znajdziesz moją checklistę rzeczy, które pakuję za każdym razem jak wyjeżdżam w podróż. Szerzej opisałem ją w artykule Jak zorganizować Eurotripa?

Darmowy kalkulator wyceniający marzenia. Kliknij by pobrać! – Ten plik pomoże Ci zrobić listę swoich marzeń, wycenić je oraz podać konkretną sumę, której będziesz potrzebował by spełnić swoje marzenia. Więcej przeczytasz w Jak zebrać pieniądze na marzenia? Kilka praktycznych sposobów.

Ebooki:
  1. Jak w końcu zrealizować postanowienia?
  2. Jak podróżować za grosze? Praktyczne sposoby
tanie podróżownaie
życzenia świąteczne