Menu Zamknij

Jak się zmotywować, gdy nic Ci się nie chce, a musisz…

Cześć,

Każdy z nas ma takie dni, że najchętniej zwinąłby się w ,,kulkę” i nic nie robił. W takie dni marzę o tym, żeby poleżeć ,,jeszcze godzinkę” pod ciepłą kołderką, poczytać książkę i posłuchać muzyki. A tu nie można…

Codzienność drastycznie wpija w nas swoje szpony i wyrywa z tego słodkiego stanu lenistwa i błogości, przypominając o czekających nas obowiązkach.

– Wstawaj Ty parszywy leniu! Musisz … (pójść do pracy, na zajęcia, zabrać się za projekty, czy zacząć uczyć do sesji). Wstaw pasujące do siebie 🙂

Tymczasem, Ty po prostu nie masz siły i już wiesz, że to nie będzie Twój dzień. Chciałbyś, żeby ten dzień skończył się, zanim się zacznie.

Jak szybko przejść ze stanu ,,kulki” do pełnego motywacji człowieka?

To prawie niemożliwe, ale istnieje jeden szybki, bezbolesny i nawet działający sposób na to, by ze stanu totalnego wyładowania przejść na pełną baterię.

Jaki to sposób? – zapytacie, częściowo może domyślając się odpowiedzi.

Tak, nie mylicie się. W tym wpisie podzielę się z Wami moimi 5 filmami, które mając moc poderwania każdego z kanapy i dają mu moc zmienia świata.

Jesteście na to gotowi? To zapinajcie pasy i odpalajcie filmy!

# 1 You think this is easy?

 a

# 2 Unlimited You

 a

# 3 Po prostu zacznij działać

 

# 4 SINK OR SWIM – Motivational Video | You don’t have to face yourself on Friday

a

# 5 Ograniczenia nie istnieją – Eric Thomas

 a
Prawda, że porządna dawka motywacji?

Dajcie znać, który filmik się Wam najbardziej podobał. Chciałbym też Was o coś prosić: Sam ustawicznie szukam nowych filmów motywacyjnych, dlatego podeślijcie mi takie, które Was motywują do działania. Będę mega wdzięczny! 🙂

Pozdrawiam,
Dawid Konopka

Daj sobie pomóc – messengerowe wyzwanie ,,14 dni do zrealizowania własnego celu”

Jeśli chcesz sprawić by ten rok był wyjątkowy i by był, jak żaden poprzedni, to musisz dodać coś nowego do swojego planowania i spróbować czegoś, czego do tej pory nie robiłaś. Inaczej efekty będziesz miała takie same, jak co roku. Dlatego zapisz się na bezpłatne wyzwanie ,,14 dni do zrealizowania własnego celu”.

Wyzwanie jest przeniesieniem teorii realizowania celów do życiowej praktyki. Będziesz codziennie dostawał/a krótką wiadomość na facebooku z jakąś wskazówką odnośnie realizowania celów, działania, motywowania się i jednocześnie dostaniesz kopa w tyłek do działania.

marzeniawcele

Powiązane Wpisy

Dobra treść? Daj like'a :-)

Przeczytaj poprzedni wpis:
sesja
Jak przetrwać sesję na dwóch kierunkach?

Cześć, Nadszedł najtrudniejszy okres w życiu studenckim – sesja. Ci, którzy przez pół roku mieli ważniejsze zajęcia niż studia (ja),...

Zamknij